Міжнародний день без інтернету

Головне завдання цього дня, якби не було складно, відмовитися від користування інтернетом, щоб прожити цей день виключно в реальному світі, спілкуватися з   друзями   або присвятити його своєму улюбленому  хобі.

Саме для  того, щоб  діти згадали про світ навколо них, до Міжнародного дня  без інтернету  у 3-Б  класі  Новоселицького ліцею № 1 провели заходи, щоб відволікти   школярів від інтернету.

Третьокласники  мали   можливість поспілкуватися з  друзями  офлайн,прогулятися на  вулиці,  пограти  в  настільні ігри  , почитати з другом цікаву  книжку, пограти в улюблені  ігри.

Свідомо відключившись від  інтернету, навіть на короткий  час  ми можемо знову відкрити для себе радість  безпосереднього людського спілкування  і красу  навколишнього світу.

Класний керівник : Людмила Кодряну