«Державний Прапор України – святиня нашого народу»

28 січня 1992 року Верховна Рада України затвердила синьо-жовтий прапор як державний символ. Цей вибір не був випадковим, адже таке поєднання кольорів супроводжувало українців протягом усього шляху до власної держави та незалежності.

Для учнів 5-Б класу Новоселицького ліцею №1 було проведено виховну справу «Державний Прапор України – святиня нашого народу». Метою якої було: ознайомити учнів з історією створення Прапора України; розвивати критичне мислення, уміння використовувати знання на практиці; виховувати патріотизм і національну гідність, розуміння своєї причетності до долі України.

Сьогодні український прапор – це не лише символ нашої держави у світі, це символ єдності та спільного для всіх українців бажання миру і свободи.

Український прапор – це наша історія, наша сучасна держава і наше майбутнє, тож ми маємо його берегти і поважати!

Класний керівник              Оксана ПЕТРОВА