Уроки минулого: історія Голокосту

Пам’ять про Голокост необхідна, щоб наші діти ніколи не стали жертвами, катами чи байдужими спостерігачами

І.Бауер

Це страшне і нелюдське явище, яке відбувалося в період 1933-1945-х років і що отримало назву – Голокост, що призвело до умисного винищення практично однієї третини євреїв, а також незліченної кількості представників інших нацменшин, породжене ненавистю і фанатизмом, затятим расизмом і принизливими забобонами, які панували тоді в фашистської Німеччини – НЕ ПОВИННО ПОВТОРИТИСЯ!

В межах виховного заходу ліцею  Тиждень «Пам’яті»  класні керівники

7-А та 7-Б класів провели уроки  минулого: історія Голокосту. З метою поглиблення знань з історії України учні 7-их класів відвідали Новоселицьку публічну бібліотеку, де вчитель історії Галина Пивнюк разом з бібліотекарем Юлією Куку розповіли про найжахливіший злочин проти людяності – Голокост.

Учні ознайомилися з книжковою виставкою  про Голокост “Голокост: душа горить і тане мов свіча”.

Пам’ять про людей, які рятували світ, обов’язково мусить залишитись для наступних поколінь. Тоді на Землі не переведуться люди, які у разі потреби зможуть врятувати світ…

Класний керівник 7-А класу                           Людмила ЛЮТИК

Класний керівник 7-Б класу                            Галина ПИВНЮК