«Іди до мрії – впевнено й сміливо, Не можеш йти, – біжи, повзи, лети!»

Кожна людина протягом свого життя намагається досягнути поставленої в ранньому дитинстві чи в юнацькі роки своєї мрії. Небагатьом вдається виконати цю непросту життєву задачу. Для цього необхідне неабияке бажання, сила волі, цілеспрямованість та впевненість у своїх силах. Такою вдачею володів Леонід Каденюк  – перший космонавт незалежної України, генерал-майор, Герой України удостоєний ордена “Золота Зірка”. До відзначення дня народження космонавта класний керівник провела виховну справу «Леонід Каденюк – Зоряний син України». Метою заходу було ознайомити учнів зі славетними постатями України на прикладі життя та діяльності першого космонавта Леоніда Каденюка, розвивати інтерес до історії держави та її яскравих представників, виховувати почуття патріотизму, національної гордості.

Під час виховної справи учні дізнались більше про біографію першого космонавта України,  переглянули відеофільм за його участі, ознайомилися із шляхами історичного становлення та розвитку українського космосу.

Завершили виховну справу із таким твердженням: «Якщо бажаєш висот – ти маєш зробити все від тебе залежне, щоб їх досягти».

Наталія Підлісна, класний керівник 6-А класу