Торгівля людьми – сучасний прояв рабства

З метою підвищення рівня обізнаності дітей у 8-Б класі проведено виховну справу на тему: «Чи існує в сучасному світі торгівля людьми?».

Під час виховної справи діти прийняли участь у круглому столі на тему: « Як не стати жертвою рабовласника». Переглянувши презентацію восьмикласники дізналися про причини торгівлі людьми, форми рабства та етапи торгівлі людьми; куди можна звертатися за допомогою, на які гарячі лінії дзвонити, які телефони діють як в Україні, так і за кордоном. Учням було запропоновано практичні вправи де вони мали обговорити різні ситуації, з метою уникнення небезпеки.

Було запрошено соціального педагога Кочервей К.В., яка прочитала лекцію на тему «Дитина – легка здобич для правопорушника».

Ліцеїсти дізналися багато цікавої та корисної інформації. Загалом виховна справа відбулася досить продуктивно, динамічно та пізнавально.

Класний керівник 8-Б класу:   Одажіу Р.Г.