Обласна Великодня кампанія #ПисанкаChallenge2024

Великдень – світле свято

Великдень – одне з улюблених свят українців, найважливіше свято у християн. Українські великодні традиції існують багато століть. З учнями 4-А класу  Новоселицького ліцею №1 була проведена година спілкування, «Великодній кошик». Діти розповідали , що у ньому має бути обов’язково. Паска – обрядовий хліб, що означає життя. Яйце вважалося символом Всесвіту і воскресіння. Червоний колір кров, вогонь, а отже оберіг. Також м’ясні вироби, сіль , цукор , хрін. Заздалегідь українці готуються до свята: прибирають оселі , печуть, готують м’яса . Потім ідуть до храму освячувати їжу.

Діти підготували творчі роботи до Великодня. Це  аплікації, поробки, вишивки, рушники, м’які іграшки. Організували виставку творчих робіт. Всіх вітаємо зі святом, бажаємо миру і добра.

Дякуємо нашим захисникам.

Класний керівний С.  Волканеско.