#вихованнябуковини2022

Нам горе люте миром перебути,

нам поховати зло в бетон і бронь.

І не забути, доки світ і люди,

синів землі, що відвели вогонь.

Щороку 14 грудня в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Тому, з метою формування і розвитку патріотичного та екологічного виховання учнів у 5-А класі Новоселицького ліцею №1 проведено виховну справу “Чорнобиль. Точка часу”

Під час заходу учні переглянули документальний фільм «Чорнобиль. Точка часу», де дізналися про найжахливішу катастрофу в історії людства та безстрашних ліквідаторів, які поклали своє життя заради порятунку мільйона людей та світу. Після перегляду учні ділилися враженнями від побаченого, дискутували про роль учасників у ліквідації аварії на ЧАЕС та їх вшанування.

Хвилиною мовчання діти висловили свою вдячність героям, які загальну безпеку поставили вище ніж власне  життя та дійшли висновку, що лише завдяки самопожертві ліквідаторів вдалося локалізувати аварію та врятувати країну і світ від радіаційного забруднення.

Наталія Підлісна класний керівник 5-А класу