На столі – духмяна паска,

А круг неї – писанки.

Уділи нам, Боже, ласки

На всі дні, на всі віки!

Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Всі ми чекаємо цей день з великими  надіями та сподіваннями, що нарешті настане мир і спокій на нашій рідній землі. Готуючись до Великодня, ми печемо паски, розфарбовуємо яйця, прикрашаємо дім і, звичайно ж, виготовляємо цікаві вироби, аби потім порадувати рідних, друзів приємним подарунком.

Тому, учні 5-А класу Новоселицького ліцею №1 озброївшись гарним настроєм, фантазією та усіма необхідними матеріалами вирішили створити оригінальні святкові листівки на Великдень своїми руками.  Також, у межах заходу, під назвою «Великодній настрій», діти почули історію Великодня, ознайомилися із звичаями, традиціями та стравами, які готуються на свято.

Мета: прищепити дітям любов до українських традицій, звичаїв і обрядів; розкрити красу і величність пасхального свята-Великодня була досягнута.

Великдень має бути символом надії, оновлення та нового життя

Підлісна Наталія класний керівник 5-А класу