Великдень українці завжди святкували радісно, піднесено. Готувались до нього заздалегідь. Упродовж тижня наводили лад у своїх оселях: прибирали, мазали  хати, розмальовували стіни зсередини, інколи й знадвору.

Для того, щоб розширити і поглибити знання учнів про дане церковне свято, традиції нашого народу щодо святкування  Пасхи, ознайомити із символікою знаків на писанках, розвинути уяву, фантазію, творчі здібності дітей, виховувати любов до нашого народу, його традицій, минулого і сучасного була присвячена виховна справа «Великодній настрій».

П’ятикласники  переглянули   відеоролик «Цікаві факти про Великдень», виготовили вітальні листівки з побажаннями миру, добра і злагоди. Діти  поділилися  враженнями  щодо підготовки і святкування Пасхи у власних родинах і дійшли висновку, що у цей день кожному треба відзначити це свято гідно в колі своєї родини, примиритися з ближнім. А також побажали одне одному позитивних думок, добрих вчинків, душевного спокою, привітних посмішок та відкрити свою душу вогнику добра, надії та натхнення.

Класний керівник 5 – Б класу                                 В.О. Гушила