“Міжнародний день Матері-Землі” відзначається, починаючи з 2010 року, щорічно 22 квітня. Земля – наша годувальниця, наш спільний дім, в якому створені для нас абсолютно унікальні умови, що дозволяють нам не тільки виживати, але й насолоджуватися життям у всій її красі і різноманітності. З такими цікавимо фактами були ознайомлені учні 3-Б класу, переглядаючи презентацію «Міжнародний день Матері-Землі». Під час перегляду учні на загал прийшли висновку, що у день Матері-Землі приєднавшись до міжнародної ініціативи і закликаючи всіх підтримати загальнолюдські позитивні зусилля, які спрямовані на вирішення назрілих екологічних проблем, вони мають жити під гаслом: «Що людина посіє – те й пожне» і що не можна про це забувати!

Класний керівник – Гуцуляк Валерія