ГЕРОЇ БЕЗ ЗБРОЇ

Учні 6-Б продовжили  знайомство з професією рятувальника: переглянули навчальний фільм про надзвичайні ситуації природного характеру, а потім фільм про те, як за час негоди на початку квітня буковинські рятувальники допомагали водіям автомобілів та карет швидких, котрі через опади не могли самостійно продовжити рух. Нині рятувальники ДСНС України без зброї в руках ведуть боротьбу з жахливими, катастрофічними наслідками війни, працюють на сході та півдні Україні. Зокрема, піротехніки  проводять гуманітарне розмінування деокупованих територій. Також рятувальники, використовуючи спецтехніку, надають допомогу органам місцевої влади у відновленні життєдіяльності населення. Під час обговорення переглянутого учні дійшли висновку, що  головна якість рятувальника – це розуміння того, що від його дій залежить життя людини. І ця професія не втрачає свого престижу в усі часи.

Нонна Бальон, класний керівник