Цікаві факти про Євросоюз

В рамках декади громадянської освіти у 7-Б класі  відбулась виховна справа на тему: «Цікаві факти про Євросоюз», метою якої було розширити кругозір та знання учнів про країни Євро­пейського Союзу, дати уявлення про переваги євроінтеграції для України, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, розвивати  у дітей прагнення  бути  свідомим  громадянином  України,   патріотичні почуття. Вчитель історії Горбатюк В.Т. розповів учням, що це за об’єднання ЄС, коли був заснований, які держави входять , яка існує єдина валюта.

Також учні переглянули мультимедійну презентацію «Україна – це Європа» та намалювали малюнки, в яких відобразили своє бачення України в Європі.

Класний керівник 7-Б класу Одажіу Р.Г.