#МояРодинаУнікальна2023

Ми  пишаємося  своїм батьком, тому що він у нас волонтер. Волонтер, або  доброволець, — це людина, яка за власним бажанням готова витратити свої сили, здоров’я,  час і талант на користь суспільству або конкретній людині, не чекаючи винагороди.

Не за власною волею ми були змушені змінити  місце  проживання , в зв’язку  з початком  війни, ведення бойових дій  в нашому регіоні. Наш  батько, Максим Геннадійович є пастор – місіонер. Займається  волонтерською  діяльністю  вже не один рік, цим самим  допомагає тим, хто потребує допомоги  не тільки  в районах бойових дій,  а й різних куточках нашої держави. Ми всією родиною з розумінням відносимося до справи батька, і в  міру наших можливостей  допомагаємо йому в усьому. Цим самим наш батько вчить бути патріотами своєї Батьківщини та робити добро. Не обов’язково  тримати у руках зброю, а головне – любити Україну, і своїми діями, вчинками всіляко  наближати нашу перемогу над ворогом.  Слава Україні!!!

Учениця 10 класу Дарина Ліліткина та учениця 1-А класу Сергієнко Варвара

Новоселицький ліцей №1