«Людина з гарною книгою в руках ніколи не може бути самотньою» (К.Гольдоні)

«Книги – знак освіченості. Прочитавши кілька сторінок, ти можеш відкрити для себе багато нового. Книга завжди буде потрібна людині, тому що вона – це насамперед мудрість і вдосконалення людського розуму», – написала учениця 8-А класу Ксенія Даців у своєму інформаційному дописі на тему «Чи переможе книжку комп’ютер, а бібліотеку – інтернет?».

Саме про це подискутували восьмикласники під час бібліостихії «На сонячній галявині – нам круто і цікаво», яка відбулася 31 травня. Діти також принесли свої улюблені книги або ті видання, які зараз читають, розрекламували їх, поділилися враженнями.

Подібні заходи популяризують книгу та читання, вчать орієнтуватися у виборі літератури, виховують культуру читання та любов до книги.

У.В. Житарюк, класний керівник 8-А класу