Туризм – це найстародавніша 3D-бродилка з повноцінними відео, аудіо і сенсорними ефектами.

Вихідними днями батьками учнів 3-А класу була організована поїздка в гори.  Екскурсію було розпочато з дивовижного природнього утворення «ПРОТЯТЕ КАМІННЯ», Особливу увагу звернуло на себе Соколине Око – найцікавіша з скальних груп Протятого Каміння. Потім екскурсія продовжилася у комплексі «Назарова поляна», де дітки змогли розважитись, посмакувати різними смаколиками. Від побаченої краси емоції дітей переливались через край, адже таких дивовижних краєвидів ще ніхто в житті не бачив! Трішки стомлені, але щасливі і задоволені поїздкою, з масою позитивних вражень,  поверталися додому.   Надіємось нам вдасться зробити такі поїздки хорошою традицією .

Класний керівник: Ельвіра Куті