Чужого горя не буває…

Історію неможливо повернути назад. Але події давніх часів (і радісні, і сумні) пам’ятати треба.

У 1933 – 1945 роках сталося масове знищення єврейського населення Європи. І цю світову трагедію, яку не загоїть час, назвали Голокостом (з грецької мови –випалений, спалений повністю).

Для того, щоб ознайомити учнів із тими трагічними подіями, виховувати почуття патріотизму, бажання вивчати історію своєї країни та інших народів, у 6-Б класі відбулася виховна справа «Чужого горя не буває». Учні переглянули дуже повчальний, емоційний відеоролик «Голокост: сумні віхи історії». І, звичайно ж, обмінялися враженнями, цікавими родинними історіями. Так діти відзначили Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Класний керівник                       Валентина Гушила