Життя – найбільша цінність! Бережіть життя, дотримуючись правил безпечної поведінки.

Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці учасників освітнього процесу до дій в надзвичайних ситуаціях, до подолання стресів та тривожності. Адже, щоб діти почувалися в дорослому житті впевнено й безпечно, їх змалечку треба навчити цінувати неповторність власного життя та життя інших людей.

Саме тому, з метою формування у школярів основ безпечної поведінки в навколишньому світі та свідомого ставлення до власного здоров’я, з учнями 1-А класу було проведено виховну справу «Безпечна абетка».

Під час якої першачки переглянули відеоролик «Корисні підказки» і дізналися про правила безпеки в різних життєвих ситуаціях.

Класний керівник                                    Крістіна КОЧЕРВЕЙ