ФОРМУЄМО ЗДОРОВ’ЯЗБЕРЕЖУВАЛЬНІ КОМПЕТЕНТНОСТІ

Навчальний предмет «Здоров’я. Безпека. Добробут» – відносно нова інтегрована навчальна дисципліна, що викладається в рамках реалізації концепції «Нова українська школа».

Метою інтегрованого курсу є набуття учнівством знань, ставлень і умінь, сприятливих для здоров’я, безпеки, добробуту, успішної соціалізації та самореалізації особистості.

Саме з цією метою педагоги ліцею №1 намагаються урізноманітнювати освітній процес. Так, вчителем курсу Росиною ОДАЖІУ протягом тижня, що минає у 6 класах проведено уроки із використанням вправ із елементами тренінгу на тему «Спілкування з однолітками»

Цікаве навчання та нестандартні форми роботи, як показує практика, активно сприяють засвоєнню знань і умінь та навичок здобувачами освіти.