БУКОВИНСЬКИЙ КРАЙ ОЧИМА ЮНИХ НАУКОВЦІВ

20 квітня 2024 року у м. Чернівці, була проведена ХІ обласна учнівська науково-практична конференція «Буковинський край очима юних науковців» при БМАНУМ.

Новоселицький ліцей №1 представляла Катерина КОСЕВИЧ, учениця 9 – б класу, у секції «Досліджуємо природні та рекреаційно – туристичні багатства Буковини» (науковий керівник Сніжана ОБЕРШТ, вчителька географії).

Дуже насичений та наповнений науковими новинками видався день, запеклі дискусії та цікаві знайомства, екскурсія дивовижним ЧНУ та дуже дружня атмосфера. Навіть повітряна тривога не завадила юним науковцям захищати свої наукові дослідження в укритті.

Наша Катерина на високому рівні захистила наукову роботу та гідно представила Новоселицький ліцей № 1 серед юної наукової еліти області.

Дякуємо Малій академії наук України, що дають можливість творити науку, досліджувати та представляти свої наукові проєкти. Всі учасники наукової конференції були нагороджені грамотами за участь.