Європейський тиждень імунізації

З 21 квітня по 27 квітня 2024 р. європейський регіон ВООЗ відзначає Європейський тиждень імунізації. Мета цього широкомасштабного заходу- підвищити серед громадськості розуміння важливості вакцинації для попередження небезпечних захворювань та збереження життя. Цього року тиждень імунізації співпадає з 50-річним впровадженням ВООЗ  «Розширеної програми імунізації», мета якої -забезпечити доступ до життєво необхідних вакцин кожній дитині в світі незважаючи на регіон проживання та соціоекономічний статус. Вакцинація дітей – це спосіб захисту дитини від інфекційних захворювань, ускладнення яких можуть призвести до  небезпечних і тяжких наслідків. Користь від щеплення – значна, а ризик ускладнень після нього – мінімальний.

З учнями 4 – А класу Новоселицького ліцею №1 була проведена виховна справа «Вакцинація – запорука здоров’я дитини». Діти переглянули серію мультиків: «Маленьке містечко»,  «Щеплення для дітей»,  «Марійчин Першоцвіт». Довідалися, що таке вакцина та  важливість щеплення. Дійшли висновку,  що  щеплення- це наше здоров’я в майбутньому. Ми – за здоровий спосіб життя, ми – за щеплення. Адже життя і здоров’я – найбільші цінності.

Класний керівник Світлана Волканеско.