Єдиний національний урок з безпеки дорожнього руху на тему «Безпечна дорога додому»

Життя людини має дуже велику цінність. А безпека на дорозі – це і є, насамперед, безпека життя.

З метою залучення дітей до вивчення та дотримання Правил дорожнього руху, безпечної поведінки на вулицях міста, заміських дорогах, у транспорті, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму у 5-А класі Новоселицького ліцею №1 пройшов Національний урок з безпеки дорожнього руху «Безпечна дорога додому».

Здобувачі освіти під час онлайн-уроку повторили основні правила безпеки для пішоходів – учасників дорожнього руху, відгадували загадки, повторили правила переходу дороги, правила поведінки в громадському транспорті, переглянули мультфільм «Про небезпеку користування телефоном за кермом» ; закріпили знання про  дорожні знаки, їх позначення, значення сигналів світлофора та користування ним.

Впевнена, що діти усвідомили необхідність бути уважними і дисциплінованими на наших вулицях, дотримуватися правил дорожнього руху. Адже від цього залежить їх життя і здоров’я!

Підлісна Наталія класний керівник 5-А класу.