«Академічна доброчесність – запорука твоїх знань»

12.12.22 року 7-А клас Новоселицького ліцею №1 прослухав лекторій на цю тему. Що таке академічна доброчесність? Простими словами – це чесна робота викладача і навчання учня, коли людина здобуває справжні знання й навички, а не лише оцінки чи диплом.

Порушенням академічної доброчесності є академічний плагіат, зловживання результатами освітньої або наукової діяльності, обман, фальсифікація, фабрикація, списування.

Академічна доброчесність є способом змінити країну, адже з навчальних закладів ми випускатимемо розумних, талановитих учнів, які будуть прагнути до самовдосконалення. Такі діти будуть вміти вчитися. Саме з таким цвітом нації можна і треба буде відбудовувати Україну.

Найважливіше те, що про академічну доброчесність важливо не просто говорити, а й учитися жити доброчесно на практиці та виховувати в собі сміливість відстоювати своє право на справедливе доброчесне середовище.

Класний керівник Андрицька Ю.Р.