Кажуть, чай – це завжди хороша ідея,   а в холодну пору року – тим паче!

15 грудня відзначають Міжнародний день чаю. Чай – це напій, без якого неможливо уявити жодного дня .Чай – найпопулярніший напій в усьому світі. . Найгучніші святкування Міжнародного дня чаю відповідно проходять у провідних світових країнах-виробниках чаю. Про користь вживання різноманітних сортів та видів чаю написано немало наукових статей, у багатьох країнах світу існують багатовікові чайні традиції та церемонії.

День чаю – це чудова можливість зібратися на чаювання у теплому дружньому колі та продегустувати цей чудовий напій.

Учні 2-Б класу  Новоселицького ліцею №1  вирішили відсвяткувати цей день за приємними розмовами і чаюванням. Другокласники  переглянули презентацію  про  вирощування чаю. Дізналися що є безліч класифікацій чаю: за сортом рослини, походженням, типом листя , сезоном збирання. Що існує багато видів трав’яних чаїв для зміцнення імунітету.

Діти із задоволенням посмакували  різні види чаю.

Також учні  прийняли участь  у акції  «Пригостимо чаєм ЗСУ!»

Класний керівник 2- Б класу : Людмила  Кодряну