Міжнародний день чаю

Щорічно 15 грудня відзначають Міжнародний день чаю. Чай – один з найулюбленіших напоїв у світі, мільярди чашок споживаються щодня. Про користь вживання різноманітних сортів чаю написано немало наукових праць, а в багатьох країнах навіть є свої чайні традиції.

Учні 3-Б класу приєдналися до святкування цього дня. Третьокласники переглянули презентацію та дізналися багато корисної інформації про чай та його властивості, види чаю, правила заварювання. Діти ознайомилися з історією походження свята, дізнались дивовижні факти про чай, ділилися рецептами свого улюбленого чаю, ознайомились з правилами сервірування столу та правилами етикету під час чаювання. Також учні взяли участь у акції «Пригостимо чаєм ЗСУ», вони приносили чай для захисників та захисниць, які боронять українські міста.

Класний керівник: Даців І.О.