Особливості безпечної поведінки в зимовий період

Зимові канікули — пора відпочинку, свят та розваг. Але для того, щоб канікули були веселими й корисними, необхідно пам ‘ятати про безпечну поведінки.

В рамках проведення Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності, який пройшов  у   2-Б класі Новоселицького ліцею №1 ,було  проведено з учнями міні-лекторій «Особливості безпечної поведінки в зимовий період».

Розпочався  лекторій бесідою про безпеку і небезпеку, які можуть чатувати на учнів в зимовий період . Зазначили, які  неприємності можна отримати під час підготовки та святкування  біля новорічної ялинки та під час канікул.

Учні  мали нагоду  засвоїти  правила  безпеки  через    перегляд  відеоролика « Безпечні зимові  канікули».

Також  дізналися ,як і чому  потрібно  дотримуватись правил безпечної  поведінки на дорозі , на льоду ,вдома , щоб не трапилося  біди. Провели  цікаві вікторини  з питань  безпеки  життєдіяльності.

Класний  керівник  2-Б  класу : Людмила  Кодряну