«Трагедія Українського народу в роки Другої світової війни»

Виховна справа щодо трагедії Українського народу в роки Другої світової війни важлива для учнів 8 класу, оскільки вона допомагає зрозуміти значення пам’яті про історичні події та долю нашого народу.

Провели ми її у формі історичного екскурсу. Класний керівник розповів учням про події, що сталися в роки Другої світової війни.  Акцентуючи увагу саме на тих подіях які стосуються України. А саме про геноцид українського народу, масові репресії, знищення міст і сіл, про жорстокість нацистських окупантів і бідноту, яка довела наш народ до голодної смерті.

Ще учні створили червоні маки, що символізують пам’ять про трагічні події в роки Другої світової війни.

Завершили виховну справу обговоренням про те, як важливо пам’ятати трагічні події минулого, щоб уникнути повторення подібних помилок в майбутньому. Наголосили на тому, як важливо бути відкритим до інших культур та пам’ятати про значення історичної спадщини.

Класний керівник            Блейбер С.О.