Правила поведінки на водоймах

Вода є не тільки джерелом життя, здоров’я та задоволення, але й джерело небезпеки для життя людини. Вода — чудодійний засіб оздоровлення організму. Найбільш приємний і корисний відпочинок влітку — відпочинок на воді. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди треба пам’ятати про безпеку.

Саме тому, у 7-Б класі відбулась виховна справа на тему: «Правила поведінки на водоймах». Метою було нагадати дітям правила поведінки біля водоймищ, на воді, навчити учнів дотримуватись цих правил,  розвивати навички надання допомоги потерпілому біля водойм, виховувати безпечну поведінку біля водойм.

Під час перегляду презентації семикласники дізналися як можна надавати першу допомогу потерпілому, а також практично це спробували.

Бережіть та цінуйте своє життя  і не нехтуйте застереженнями. Від зневажливого ставлення до правил безпеки на воді може статися непоправне лихо. Нехай Ваш відпочинок буде здоровим, радісним, безпечним.

Класний керівник 7-Б класу Р.Г. Одажіу