“Не цькуй!”

25 вересня 2023 року 6-В класі Новоселицького ліцею №1 був проведений антибулінговий урок під назвою “Не цькуй!”, на який був запрошений соціальний педагог Кочервей К.В. Цей урок допоміг учням зрозуміти, що булінг – це неприйнятна поведінка, яка може завдати шкоди іншим дітям. Учні навчилися  визнавати булінг, виявляти його ознаки та опанували як можна підтримувати інших учнів, які потрапили в таку ситуацію. Також соціальним педагогом розглядалася стратегія уникнення та вирішення конфліктів. Класний керівник Дисар Я.В. звернула увагу  дітей на важливості поваги один до одного, емпатії та толерантності. На завершення учні прийняли правила, які будуть сприяти створенню позитивного і безпечного шкільного середовища, де кожен учень відчує, що його думка і благополуччя важливі.

Яна Дисар, класний керівник 6-В класу