«Разом ми переможемо! Слава Україні!»

Невтомність наших захисників викликає захоплення та повагу в усьому цивілізованому світі. Кожен з воїнів береже наш спокій і наше серце та серце нашої держави. З прагненням, хоч чимось, допомогти цим героїчним людям долучилися учні та батьки 10-А класу Новоселицького ліцею №1.  Діти підготували для нашого випускника, Добруніка Олександра та його побратимів посильну допомогу, в яку ввійшли засоби гігієни, рушнички, продукти харчування та смаколики, а також листівки з побажаннями. Десятикласники щиро дякують нашим захисникам за те, що вони ризикують своїм життям заради миру та бажають, щоб сили їх міцнішали, а віра у перемогу ніколи не покидала хоробрі серця. Разом ми обов’язково переможемо.  Вже перемагаємо!  Слава Україні!  Смерть ворогам!!!

Класний керівник                  Сніжана Козак