Всесвітній День туризму у 8-Б класі.

27 вересня 2023 року у 8-Б класі відзначали Всесвітній день туризму, який був започаткований у 1979-му році Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристської організації при Організації Об’єднаних Націй.

Під час виховної справи класний керівник Одажіу Р. Г. сформувала в дітей знання про туризм та краєзнавство, про виживання в природних умовах, формували екологічну свідомість і вміння приймати власне рішення, виховували сміливість, рішучість та бажання досягнути своєї мети.

Також для восьмикласників була організована зустріч з Княгницьким Миколою Івановичем – Головою клубу «Новоселиця СПРУТ» та Княгницьким Іваном Миколайовичем – МС України, вчителем ліцею №2, під час якої діти мали змогу дізнатися про види туризму та їх суть, які спорядження використовуються, способи в’язання туристичних вузлів.

Ліцеїсти отримали масу задоволення та багато корисної інформації після зустрічі.

Класний керівник 8-Б класу: Одажіу Р.Г.