«Welcome to Ukraine»

Щорічно 27 вересня відзначається Всесвітній день туризму та День туризму в Україні. З цієї нагоди в 5-Б класі був проведений туристичний калейдоскоп, віртуальна подорож «Welcome to Ukraine». Метою якої було: ознайомити учнів з  історичними памятками деяких міст України, з історією  цих міст, розширити уявлення про рідне місто, виховувати любов до України, бажання дізнаватися щось нове з історії України. Поглиблювати знання учнів про Україну; ознайомити з найвизначнішими пам’ятками регіонів; виховувати любов і повагу до своєї Батьківщини – України, до її пам’яток культури.

Під час туристичного калейдоскопу п’ятикласники дізналися багато цікавого про нашу країну, зрозуміли, яка вона гарна та велика, яка багата її історія.

Нехай життя буде сповненим цікавими зустрічами, відкриттями та враженнями під час пізнання навколишнього світу!

Класний керівник 5-Б класу            Оксана ПЕТРОВА