Якщо ти байдужий до страждань інших, ти не заслуговуєш називатися людиною. (Сааді)

Усі ми народжуємося рівними та вільними у своїй гідності та правах. Утім, нерідко так буває, що вже під час першого нашого знайомства з соціумом — у дитсадку чи школі — в когось виникає бажання домінувати над іншими, нав’язувати свою волю, проявляти “свою вищість” в брутальний спосіб, принижуючи та ображаючи оточуючих. Такі прояви агресії прийнято називати булінгом. Про таке явище як булінг або цькування мали змогу ознайомитися учні 6-А класу Новоселицького ліцею №1 на антибулінговому уроці: «Не цькуй!», який був проведений спільно з практичним психологом Збурлюк Н.М..  Мета уроку: формування навиків відповідальної та безпечної поведінки, попередження поширення негативних явищ в учнівському середовищі, запобігання будь-яких проявів насильства.

На занятті шестикласники оновили знання з теми булінгу, обговорили кіберцькування та як захистити себе, переглянули відео про види цькування.

На звершення діти отримали рекомендації від практичного психолога  «Як розпізнати та протидіяти булінгу».

Учні дійшли висновку, що #булитинекруто. Зовсім не круто!

Наталія Підлісна класний керівник 6-А класу