“Тільки про дві речі ми будемо шкодувати – що мало любили і мало подорожували!” Марк Твен

Цього тижня 8-А клас відзначав Міжнародний день туризму. У зв’язку з цією подією вчитель фізичної культури О. Басараба для  учнів провів у школі естафету. Діти позмагалися між собою, щоб дізнатися, хто є згуртованішим та прудкішим. Але основне – не перемога, а участь. Естафета нас об’єднала. Ми виховали в собі витриманість, кмітливість та чесність.

А ще,  на минулих вихідних учні тренували силу духу, волі, перебороли самих себе у туристичному поході на Соколине Око. Пройшлися через Протяте каміння, побачили велич водопаду Гук. Краса Карпат надихає. Всі були надзвичайно втомлені, але отримали заряд енергії і позитиву.

Класний керівник 8-А класу,

Андрицька Ю.Р.