«Круті в укритті»

Задля психологічної підтримки дітей під час повітряних тривог, Міністерство освіти і науки України у партнерстві з Фондом Східна Європа запустило інформаційну кампанію #BraveKidsUkraine («Круті в укритті»).

У рамках цієї ініціативи відомі особистості з України висловлюють слова підтримки дітям, які перебувають в укриттях, та пропонують прості психологічні практики для зниження тривожності. І це не тільки мотиваційні звернення, а й ігри, завдання, психологічні практики, конкурси та челенджі.

Ось і хоробрі учні 1-А класу долучилися до участі і переглянули відеозвернення міністра освіти і науки України Оксена Лісового, волонтера та телеведучого Сергія Притули; порухалися разом з українською ігромайстринею Тьотьою Пандою та найпозитивнішим тіктокером РуханкоМеном та його друзями, а також спробували наповнити себе любов’ю за практикою Анни Трінчер.

Класний керівник                                    Крістіна КОЧЕРВЕЙ