В Європейськім Союзі – могутні країни,
І бажає вступити в Союз Україна.
Ми – держава незламних людей,
Маємо безліч пропозицій, цікавих ідей.
Сміливо дивимось у майбуття,
Цікаве й щасливе творімо життя.

У рамках декади громадянської освіти та з метою поглибити знання учнів про країни Європи, які входять до складу ЄС, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому; розвивати громадянську позицію, причетність до європейських цінностей, пізнавальну активність, логічне мислення; виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів, свідомого громадянина України та Європи, почуття гордості за свою країну – Україну у 9-А класі проведено виховну справу. У ході бесіди підлітки визнали, що актуальність проблеми взаємовідносин України з Європейським Союзом є беззаперечна. Цілком зрозуміло, що вступ України до ЄС є довготривалим, багатоетапним та віддаленим у часі процесом, який було започатковано в грудні 1991 року. Діти дійшли висновку, що ми — європейці настільки, наскільки ми — українці; і, лише відчувши себе справжнім українцем, можна збудувати свій український дім за європейськими стандартами.

Європа змінює своє обличчя, а наша Україна знаходиться в епіцентрі цих змін, доводячи своє прагнення називатися Європейською державою. Тому кожен із нас може з гордістю сказати: «Я – європеєць!»

Класний керівник       С. Д. Козак